LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

3. kārta, 22/04/2018 15:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 30
FS METTA
10
AFA Olaine
0
74Punnenovs Patriks
    1Dorofejevs Markuss (C)
      25Osmanis Rinalds
        50Spirins Romāns
          1Kļancevičs Andrejs
            35Radionovs Rendijs Alens
              8Spalva Klāvs
                5Žukovs Iļja
                  14Pavlovskis Artjoms
                  • 70'+1'
                  11Ferbers Simons
                    17Kaikins Alekss
                    • 58'
                    18Rūja Kārlis
                      6Čiņajevs Daņiils
                        6Vējkrīgers Dāvis
                        • 23'
                        9Puzirevskis Artjoms
                        • 7'
                        • 39'
                        30Kačanovs Gļebs
                          5Vasiļevskis Mikus
                            2Ģēģers Elmārs
                              7Rēķis Kristofers
                                32Berezanskis Daniils
                                • 64'
                                10Vapne Lūkass
                                • 11'
                                • 31'
                                29Tolmačovs Daniils
                                  11Bergs Niks Lūkass
                                  • 49'
                                  • 51'
                                  38Akinfijevs Ņikita
                                    19Zants Tomass
                                      7Bočs Rolands
                                        3Vilnis Kārlis (C)
                                        • 64'
                                        14Osis Oskars
                                          15Keršys Kristupas
                                          • 8'
                                          Galvenais treneris
                                          Gluščuks AndrejsGromovs Aleksejs
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Grants Jānis
                                          1 tiesneša asistents: Romanovskis Kristiāns
                                          2 tiesneša asistents: Ikaunieks Jānis