LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13 1.-6.vieta

3. kārta, 24/09/2018 14:30

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 50
FS METTA
1
Babītes SK
7
1Puķītis Kārlis Daniels
    18Lubgāns Reinis
      7Grabovskis Kristaps
        1Dzērve Roberts
          9Liepiņš Linards
            17Kūmiņš Rolands
            • 20'
            30Strupišs Kristaps
              5Āriņš Gothards
                16Tiesnesis Toms
                  9Barkāns Kaspars
                    28Cvetkovs Vadims
                      19Holbergs Viktors
                        15Krūms Roberts
                        • 39'
                        8Sedols Dāvis
                        • 28'
                        • 35'
                        • 53'
                        11Lībietis Kārlis Patriks
                          11Valutadatils Efraims
                            25Zaharovs Kirils
                              4Krieviņš Reinis
                                8Jamonts Kristofers
                                  89Paņihidkins Aleksandrs
                                    6Velmers Ralfs
                                    • 52'
                                    21Rialāns Matīss Emīls
                                      20Laurovs Roberts
                                        6Bombins Krišjānis
                                          10Mauriņš Andris
                                            22Spunde Matīss
                                            • 30'
                                            16Zīverts Gustavs
                                              20Saltups Raimonds
                                                3Vaisjuns Jorens
                                                  12Pāls Reinis (C)
                                                  • 38'
                                                  • 47'
                                                  7Kapustins Dmitrijs
                                                  • 49'
                                                  Galvenais treneris
                                                  Mihelsons ĢirtsJegorovs Andrejs
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Galvenais tiesnesis: Borisovs Valentīns