LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

10. kārta, 22/04/2018 17:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 30
FS METTA
1
BFC Daugavpils
0
1Parfjonovs Ņikita
    1Maksimovs Maksims
      99Grimze Markuss
        12Ērglis Artūrs
          10Mauriņš Andris
            8Buls Edgars
              11Pašņevs Ņikita
              • 46'
              19Žunda Gļebs
                79Būmanis Rihards
                  18Bobičs Arturs
                    7Aizpurietis Emīls
                      11Baško Ralfs
                        4Kangars Alans
                          2Mihaļcovs Gļebs
                            28Cvetkovs Vadims
                              4Stivriņš Juliāns
                                6Meroža Noa
                                  9Lizunovs Valerijs
                                    2Melnis Bruno
                                      7Volosovs Timurs
                                        18Zariņš Gustavs
                                          10Samohvalovs Artjoms
                                            9Šits Dario (C)
                                              3Haritonovs Markuss
                                                29Eglītis Raivo
                                                • 25'
                                                17Kokins Olivers Otto
                                                  21Atars Kristers
                                                    6Žars Danils
                                                    • 48'
                                                    8Mičulis Edgars
                                                      5Rodevičs Devids
                                                        16Timšāns Mairis
                                                          15Ešenvalds Edgars (C)
                                                            20Silibitkin Aleksey
                                                              Galvenais treneris
                                                              Goba JānisŽavoronkovs Vladimirs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Grants Jānis
                                                              1 tiesneša asistents: Romanovskis Kristiāns
                                                              2 tiesneša asistents: Ikaunieks Jānis