LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 1.-4.vieta

3. kārta, 26/09/2018 14:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 15
FS METTA
0
BFC Daugavpils
0
13Oļesovs Arturs Arnolds
    1Maksimovs Maksims
      15Melnis Bruno
        4Stivriņš Juliāns
          11Pašņevs Ņikita
            9Lizunovs Valerijs
              79Būmanis Rihards
                3Haritonovs Markuss
                  7Aizpurietis Emīls
                    2Mihaļcovs Gļebs
                      9Šits Dario (C)
                        19Žunda Gļebs
                          21Atars Kristers
                            8Buls Edgars
                              99Grimze Markuss
                                6Žars Danils
                                  66Neimanis Kārlis
                                    11Baško Ralfs
                                      12Desainis Indriķis Jūlijs
                                        7Volosovs Timurs
                                          10Eglītis Marts
                                            15Ešenvalds Edgars (C)
                                              Rezervisti
                                              1Parfjonovs Ņikita
                                                12Ērglis Artūrs
                                                  18Zariņš Gustavs
                                                    10Samohvalovs Artjoms
                                                      17Kokins Olivers Otto
                                                        20Silibitkin Aleksey
                                                          16Horobrijs Daniils
                                                            14Urbāns Emīls
                                                              Galvenais treneris
                                                              Goba JānisŽavoronkovs Vladimirs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Blankenfelds Artūrs
                                                              1 tiesneša asistents: Lavrentiks Igors
                                                              2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris