LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

2. kārta, 11/04/2018 14:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 25
FS METTA
1
FK Liepāja/LFS
0
1Parfjonovs Ņikita
    1Lauva Klāvs
      2Melnis Bruno
        12Pinčuks Ņikita
          8Mičulis Edgars
          • 60'
          2Meļķis Rūdolfs
            7Aizpurietis Emīls
              4Blumbergs Mārtiņš
                4Krauklis Markuss Oto
                  5Kragliks Ralfs
                    99Grimze Markuss
                      11Alpēns Markuss Maksimuss
                        11Pašņevs Ņikita
                        • 70'+1'
                        17Nagornijs Sergejs
                          6Meroža Noa
                            13Ķēde Ķēdža Markuss
                              16Kangars Alans
                                20Sliede Niks (C)
                                  21Atars Kristers
                                    10Ziemelis Rūdolfs
                                      9Liepiņš Linards
                                        3Kronbergs Klāvs
                                          28Cvetkovs Vadims
                                            15Gūtmanis Patriks
                                              18Zariņš Gustavs (C)
                                                19Krimskis Artjoms
                                                  79Būmanis Rihards
                                                    6Džeriņš Pēteris
                                                      29Eglītis Raivo
                                                        8Anžans Marats Kristians
                                                          7Volkovs Kristers
                                                            Galvenais treneris
                                                            Goba JānisDobrecovs Viktors
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Eižvertiņš Jurijs
                                                            1 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                                                            2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis