LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

4. kārta, 18/04/2018 16:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 40
FS METTA
6
FK Tukums 2000/TSS
0
1Parfjonovs Ņikita
    1Čevers Leonards
      11Pašņevs Ņikita
      • 1'
      • 36'
      71Ādamsons Rihards
        10Mauriņš Andris
          11Stupmanis Roberts Miķelis
          • 70'
          18Zariņš Gustavs (C)
            13Jansons Kristaps
              21Atars Kristers
                5Anševics Eduards
                  79Būmanis Rihards
                  • 57'
                  17Ūdris Renards
                    2Melnis Bruno
                    • 10'
                    • 68'
                    3Kurtišs Toms
                      7Aizpurietis Emīls
                      • 42'
                      8Ozols Mārtiņš
                        28Cvetkovs Vadims
                          9Prančs Jēkabs Krists
                            99Grimze Markuss
                              4Ošis Edvards Eduards (C)
                                16Kangars Alans
                                  16Romanovs Renārs
                                    6Meroža Noa
                                      99Pulkstenis Roberts
                                        4Krauklis Markuss Oto
                                          6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                            8Mičulis Edgars
                                              24Stakāns Matīss
                                                29Eglītis Raivo
                                                  44Atligins Iļja
                                                    15Bormanis Dāvis
                                                      19Mūrnieks Artūrs
                                                        21Puzānovs Kristaps
                                                          Galvenais treneris
                                                          Goba JānisGrudcins Artjoms
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                                          1 tiesneša asistents: Zavjalovs Gļebs
                                                          2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs