LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-16

16. kārta, 15/09/2018 12:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 47
FS METTA
0
SK Super Nova
2
74Punnenovs Patriks
  • 39'
1Puškins Vladislavs
    14Jefimovs Rinalds Daniels
      24Korotkevičs Artjoms
      • 73'
      5Tipsis Roberts
      • 49'
      14Zālītis Juris
      • 56'
      3Pētersons Kristaps
      • 79'
      81Mickēvičs Andžejs
      • 46'
      4Dreimanis Eduards Dāniels
        6Puhovs Dmitrijs
          9Brenards Reinis Niks
            7Šteinbergs Toms Ralfs (C)
              18Kuzņecovs Rihards
              • 53'
              9Uzoliņš Edgars
                10Pavlovskis Artjoms
                • 49'
                11Sprukulis Kristians
                  11Bergs Niks Lūkass
                    15Sondors Vladislavs
                    • 33'
                    • 46'
                    6Šmitiņš Jēkabs
                      22Tolstojs Alens Kristiāns
                        15Bičevskis Toms Kristiāns (C)
                          5Brusovs Deniss
                            Rezervisti
                            12Klava Kristers
                            • 39'
                            18Semjonovs Iļja
                            • 46'
                            • 54'
                            17Kaikins Alekss
                            • 49'
                            12Matvejevs Ivans
                            • 46'
                            • 59'
                            • 64'
                            • 70'
                            8Spalva Klāvs
                            • 49'
                            4Bors Niks
                              19Zants Tomass
                              • 53'
                              17Brikmanis Kārlis
                              • 56'
                              Galvenais treneris
                              Gluščuks AndrejsPodoļako Sergejs
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Martinsons Edgars
                              1 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms
                              2 tiesneša asistents: Didriķe Līga