LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

1. kārta, 07/03/2018 11:20

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
FS Metta/OSC
4
AFA Olaine
2
1Siņutkina Laura
    1Mūrniece Diāna
      7Daņilova Katrīna
      • 11'
      • 23'
      55Mandrika Agnese
        22Sidere Patrīcija Enia
        • 34'
        14Kostigova Tatjana (C)
          12Zankovska Tīna
            3Ļebedeva Anžela
              11Treimane Nelle (C)
                10Maļčikova Liāna
                  21Mihailova Oļesja
                    5Osiņina Lana
                    • 14'
                    • 27'
                    23Polka Līva
                      20Pauniņa Amanda
                        61Liepiņa Evelīna
                          12Semenova Veronika
                            25Poiša Laura Viviāna
                              21Starikova Marija
                                33Eglīte Kate
                                  17Jurkeviča Karīna
                                    8Mežecka Fanija
                                      16Juļmane Elīna
                                        29Tihomirova Adriana Nikola
                                        • 18'
                                        9Fiļipova Angelina
                                          10Lipšāne Amēlija
                                            8Vitmore Selga Penelope
                                              96Rungule Elīza Elizabete
                                                18Mihailova Aļina
                                                  13Sidorova Sofija
                                                    6Sazanova Linda
                                                      Galvenais treneris
                                                      Mihaļkovs Jevgēņijs
                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                      Galvenais tiesnesis: Didriķe Līga
                                                      1 tiesneša asistents: Debiša Tatjana
                                                      2 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms