LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

4. kārta, 08/03/2018 12:10

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
FS Metta/OSC
3
SK Super Nova
0
1Siņutkina Laura
    87Bērze Madara (C)
      8Mežecka Fanija
        41Kreicberga Dita
          23Polka Līva
            69Blaua Elizabete Anna
              21Mihailova Oļesja
                26Stāmere Linda
                  10Lipšāne Amēlija
                    91Soboļeva Diāna
                      96Rungule Elīza Elizabete
                        47Lisenoka Nikola
                          33Eglīte Kate
                            20Matuseviča Nikola Gabriela
                              12Zankovska Tīna
                                45Kovaļa Anastasija
                                  25Poiša Laura Viviāna
                                    77Bordenave Tatjana
                                      11Treimane Nelle (C)
                                      • 6'
                                      • 10'
                                      30Šļahtina Sofija
                                        13Sidorova Sofija
                                          5Ladnova Aleksandra
                                            7Daņilova Katrīna
                                            • 36'
                                            0Sadkovska Darja
                                              61Liepiņa Evelīna
                                                84Sokolova Olga
                                                  29Tihomirova Adriana Nikola
                                                    97Tilnere Madara Evelīna
                                                      22Sidere Patrīcija Enia
                                                        15Kozlova Vlada
                                                          Galvenais treneris
                                                          Kožujevs Anatolijs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Radionenko Sergejs
                                                          1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                          2 tiesneša asistents: Didriķe Līga