LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

7. kārta, 08/07/2018 19:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 100
Ghetto FC / Gvatar
0
Albatroz SC
3
1Grunte Oskars
    1Jesus Teixeira de Souza Rhuan
      91Loginovs Artjoms
        22Felipe Gonçalves Hudson
        • 86'
        10Osipovs Maksims
          8Duarte dos Santos Marcus Vinicius
            7Sovers Norberts
            • 85'
            3Daisuke Nomura (C)
              15Ibragimovs Asifs
              • 46'
              4Felizardo Ramires Ricardo
                19Grablovskis Raitis
                  6Manfrinatti Rodrigo
                    34Smirnovs Kirils
                    • 46'
                    16Feital de Oliveira Geovani
                    • 77'
                    13Bairamovs Elmārs
                    • 76'
                    9Vinicius Santos de Castro
                    • 8'
                    • 36'
                    • 86'
                    99Zabarovskis Konstantīns (C)
                    • 17'
                    • 77'
                    11De Souza Matias Jesus Rafael
                    • 85'
                    5Kuršs Maksims
                    • 86'
                    10Youngdoo Jwa
                      33Bagdasarjans Tigrans
                        20Pētersons Emīls Jānis
                        • 46'
                        Rezervisti
                        22Ivanovs Kirils
                          17Saito Ryuya
                          • 46'
                          27Daniljans Artašess
                          • 46'
                          • 65'
                          12Leme Felipe Ferreira
                            9Eivazovs Beiraks
                            • 46'
                            • 73'
                            5Danga Edgars
                            • 85'
                            21Lamtyugov Alexander
                              Galvenais treneris
                              Kuļikovs ŅikitaKorabļovs Igors
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                              1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                              2 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards