LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

3. kārta, 10/06/2018 19:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 88
Ghetto FC / Gvatar
2
FK Salaspils / SK Kengaroos
2
1Grunte Oskars
    1Prokopenko Vadym (C)
    • 71'
    6Martins Eduards
      11Iaroslav Sokol
        10Osipovs Maksims
          16Miheikins Aleksandrs
          • 46'
          25Melbārdis Ēriks
          • 28'
          21Kozlovskis Artjoms
          • 57'
          13Bairamovs Elmārs
          • 68'
          22Guļenko Konstantins
            27Daniljans Artašess
              8Kuba Maksym
                9Eivazovs Beiraks
                  20Siliņš Alens
                  • 90'+1'
                  5Kuršs Maksims
                    17Kuprijanovs Vadims
                    • 26'
                    34Smirnovs Kirils
                    • 16'
                    19Rogozhkin Yurii
                    • 86'
                    23Šeptuns Iļja
                    • 84'
                    23Usmanovs Aleksandrs
                    • 31'
                    99Zabarovskis Konstantīns (C)
                    • 66'
                    89Miņins Vjačeslavs
                    • 46'
                    Rezervisti
                    22Ivanovs Kirils
                      18Škoļņikovs Aleksandrs
                        11Gaharija Davids
                        • 84'
                        5Mukhovykov Anton
                        • 26'
                        • 67'
                        • 68'
                        17Semjonovs Viktors
                        • 68'
                        • 89'
                        4Semekhin Vladyslav
                          7Cvetanovičs Romens
                            7Rodionovs Maksims
                            • 46'
                            21Lamtyugov Alexander
                              9Pavlov Philipp
                              • 46'
                              • 52'
                              • 61'
                              12Kokins Kristaps
                                3Marynchuk Denys
                                • 68'
                                • 88'
                                10Miheikins Igors
                                • 57'
                                Galvenais treneris
                                Savčuks OļegsBenskis Aleksandrs
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                2 tiesneša asistents: Romanovskis Kristiāns