LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

10. kārta, 13/07/2018 19:30

Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk., Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 32
Ghetto FC / Gvatar
3
Ogres NSC
2
1Grunte Oskars
    25Dalbiņš Leo Ritvars
      27Daniljans Artašess
        3Zaļais Kristaps
          5Kuršs Maksims
            18Pāviška Linards Roberts
              34Smirnovs Kirils
              • 55'
              12Počs Aigars
              • 75'
              33Bagdasarjans Tigrans
                6Rudzītis Lauris
                  99Zabarovskis Konstantīns
                    5Mīligs Renārs
                      19Grablovskis Raitis
                        17Tumans Ģirts
                        • 12'
                        • 39'
                        13Bairamovs Elmārs
                        • 83'
                        15Škaunacis Niks Niklāvs
                        • 62'
                        15Ibragimovs Asifs
                          7Rubīns Raivis (C)
                            10Osipovs Maksims
                            • 75'
                            16Bērziņš Toms Rūdolfs
                              91Loginovs Artjoms
                              • 7'
                              • 63'
                              10Siliņš Emīls
                                Rezervisti
                                23Šeptuns Iļja
                                  19Vanags Bruno
                                    17Semjonovs Viktors
                                    • 83'
                                    8Kondratjevs Andrejs
                                    • 62'
                                    9Eivazovs Beiraks
                                    • 55'
                                    • 67'
                                    9Vārpa Roberts
                                      Galvenais treneris
                                      Savčuks Oļegs
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                      1 tiesneša asistents: Lavrentiks Igors
                                      2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs