LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

2. kārta, 27/05/2018 19:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 45
Ghetto FC / Gvatar
6
SK Upesciems
1
1Grunte Oskars
  • 84'
1Dreismanis Andris
    27Daniljans Artašess
      8Dombrovskis Andis
        99Zabarovskis Konstantīns
        • 48'
        6Mazvērsītis Gunārs
        • 25'
        • 41'
        5Kuršs Maksims
          12Pilsētnieks Māris
            6Martins Eduards
              18Zankovskis Gatis
              • 63'
              25Melbārdis Ēriks
                21Avots Jānis
                • 63'
                11Gaharija Davids
                • 46'
                2Odiņš Oskars
                  9Eivazovs Beiraks
                  • 64'
                  7Vecvagars Toms Haralds
                  • 40'
                  34Smirnovs Kirils
                  • 34'
                  • 72'
                  13Baranovskis Nauris (C)
                  • 58'
                  15Ibragimovs Asifs (C)
                  • 63'
                  • 64'
                  14Daugulis Jānis
                  • 44'
                  • 63'
                  33Bagdasarjans Tigrans
                    5Lazdiņš Artūrs
                      Rezervisti
                      22Ivanovs Kirils
                      • 84'
                      11Zicmanis Mārcis
                      • 63'
                      77Bagirovs Ruslans
                        10Teremko Igors
                        • 63'
                        19Giorgadze Šota
                        • 72'
                        • 75'
                        20Pokšāns Andžejs
                          13Bairamovs Elmārs
                          • 64'
                          • 78'
                          19Grīntāls Jorens
                          • 63'
                          • 76'
                          • 89'
                          23Šeptuns Iļja
                          • 46'
                          23Zants Jānis
                            Galvenais treneris
                            Savčuks OļegsZankovskis Gatis
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Mihovičs Edgars
                            1 tiesneša asistents: Stramkaļs Juris
                            2 tiesneša asistents: Leladze Roberts