LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss 2018 3.posms

1. kārta, 06/07/2018 19:30

Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka", Jūrmala
Skatītāju skaits: 100
Ghetto FC / Gvatar
1
Spartaks Jūrmala
8
1Grunte Oskars
    81Nerugals Jevgeņijs
      5Kuršs Maksims
      • 90'+1'
      27Mihadjuks Pāvels
        9Eivazovs Beiraks
        • 46'
        69Davydov Denis
        • 57'
        • 62'
        91Loginovs Artjoms
          4Freimanis Gints
          • 58'
          99Zabarovskis Konstantīns (C)
          • 53'
          11Žigajevs Jurijs
          • 14'
          27Daniljans Artašess
            14Dmitriev Oleg
            • 22'
            • 36'
            • 71'
            19Grablovskis Raitis
            • 58'
            8Silva Honorato Vitor
              6Martins Eduards
                5Kosoric Aleksandar (C)
                  34Smirnovs Kirils
                  • 66'
                  20Smith Medina Ariagner Steven
                  • 42'
                  • 46'
                  25Melbārdis Ēriks
                  • 35'
                  17Svārups Kaspars
                  • 90'+1'
                  33Bagdasarjans Tigrans
                    13Stuglis Ingars Sarmis
                      Rezervisti
                      22Ivanovs Kirils
                        35Minajevs Kristofers
                          13Bairamovs Elmārs
                            15Maleev Artemiy
                            • 62'
                            • 87'
                            23Šeptuns Iļja
                            • 58'
                            18Aguirre Diego Ezequiel
                            • 46'
                            • 75'
                            10Osipovs Maksims
                            • 66'
                            23Šlampe Ingus
                              7Sovers Norberts
                              • 46'
                              19Korzāns Ričards
                              • 58'
                              17Semjonovs Viktors
                                9Višņakovs Aleksejs
                                  15Ibragimovs Asifs
                                    99Kobzar Evgenii
                                      Galvenais treneris
                                      Kuļikovs ŅikitaGrishin Alexander
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                                      1 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                                      2 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                                      Ceturtais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                      Tiesnešu inspektors: Voitkovs Jevgēnijs