LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss 2018 2.posms

1. kārta, 16/06/2018 16:00

Grobiņas pilsētas stadions, Grobina
Skatītāju skaits: 66
Grobiņas SC
7
Albatroz SC
1
31Ozols Vents
    12Leme Felipe Ferreira
      6Teretenko Jurijs
      • 20'
      • 85'
      • 88'
      6Draška Emīls
      • 72'
      13Džeriņš Ralfs Denijs
      • 41'
      7Sousa Lima Léllis Yuri
        11Tumanovs Antons
          9Gasparotto Mateus
          • 63'
          17Bespjorstovs Jans
          • 71'
          11Želudenko Mihails
            19Freimanis Renalts
            • 40'
            10Youngdoo Jwa
              10Stankus Ariks (C)
              • 59'
              • 79'
              5Pereira Marques Da Silva Rodrigo (C)
              • 7'
              21Jēkabsons Jānis
              • 19'
              • 44'
              4Danga Edgars
              • 79'
              18Gladiļins Romans
                16Treijs Rūdolfs
                  7Knapšis Emīls
                  • 90'+2'
                  2Pētersons Emīls Jānis
                    14Norenbergs Lauris
                    • 1'
                    3Niklass Edgars
                    • 42'
                    Rezervisti
                    5Freimanis Jānis
                      20De Souza Matias Jesus Rafael
                        22Poškus Toms
                          13Daisuke Nomura
                            20Norenbergs Sandris
                              17de Carlos Batista Victor
                                23Sāmietis Raimonds
                                • 71'
                                8Satake Kyosei
                                  2Tīls Filips
                                  • 1'
                                  14Vēzis Sandis
                                    22Dos Santos Xavier Felipe Gabriel
                                    • 59'
                                    Galvenais treneris
                                    Dobrecovs ViktorsKorabļovs Igors
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Grants Jānis
                                    1 tiesneša asistents: Reineks Artūrs
                                    2 tiesneša asistents: Roga Gunārs