LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

19. kārta, 29/09/2018 16:00

Grobiņas pilsētas stadions, Grobina
Skatītāju skaits: 35
Grobiņas SC
6
Balvu Sporta centrs
1
1Laptevs Aleksejs
    12Vilciņš Jurģis (C)
      7Knapšis Emīls
      • 81'
      3Mačs Jānis
        17Bespjorstovs Jans
        • 72'
        9Vanags Kārlis
        • 77'
        6Teretenko Jurijs
        • 38'
        • 46'
        5Ziļs Andrejs
        • 87'
        11Tumanovs Antons
        • 49'
        • 51'
        • 85'
        18Krasnovs Leons
          13Džeriņš Ralfs Denijs
          • 47'
          13Maks Andis
            10Stankus Ariks (C)
              8Kokorevičs Edmunds
                5Freimanis Jānis
                • 46'
                2Svetlovs Valters
                  21Jēkabsons Jānis
                  • 90'+1'
                  10Ščogols Rihards
                  • 42'
                  9Pirktiņš Roberts
                    15Kozlovskis Mareks
                    • 22'
                    23Sāmietis Raimonds
                      11Sņegovs Vadims
                      • 67'
                      Rezervisti
                      18Gladiļins Romans
                      • 46'
                      21Korlašs Ingus
                      • 87'
                      19Hromovs Marks
                      • 72'
                      • 83'
                      20Sņegovs Aleksandrs
                      • 67'
                      2Tīls Filips
                      • 46'
                      16Locāns Sandis
                      • 77'
                      14Zvirbulis Rignārs
                        4Lielbārdis Egīls
                          4Šulcs Gints
                          • 85'
                          Galvenais treneris
                          Dobrecovs ViktorsZaharāns Ingus
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Grants Jānis
                          1 tiesneša asistents: Lavrentiks Igors
                          2 tiesneša asistents: Roga Gunārs
                          Ceturtais tiesnesis: Tagijevs Igors
                          Tiesnešu inspektors: Mileika Pēteris