LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

2. kārta, 28/04/2018 15:00

Stadions "Daugava", rezerves laukums, Liepāja
Skatītāju skaits: 250
Grobiņas SC
2
BFC Daugavpils/Progress
4
1Vīksna Toms
    1Dubodelovs Ivans
      9Pirktiņš Roberts
        10Ševčuks Iļja
          17Bespjorstovs Jans
          • 45'+2'
          7Cucurs Dāvis
          • 46'
          10Stankus Ariks (C)
            9Askerov Vugar
            • 64'
            13Džeriņš Ralfs Denijs
            • 48'
            • 54'
            24Carmona Munoz Naisir
            • 52'
            • 69'
            21Jēkabsons Jānis
            • 90'
            18Kouadio Alain Cedric Herve
            • 16'
            • 48'
            • 59'
            11Tumanovs Antons
            • 79'
            16Urbāns Edgars
              6Teretenko Jurijs
              • 65'
              4Akifjevs Grigorijs
                3Jēkabsons Emīls
                • 74'
                8Skrebels Raivis (C)
                  7Knapšis Emīls
                  • 85'
                  30Sokolovs Jurijs
                  • 50'
                  • 68'
                  18Gladiļins Romans
                    19Afanasjevs Valerijs
                    • 66'
                    Rezervisti
                    31Ozols Vents
                      22Žadanovs Daniils
                        20Norenbergs Sandris
                          3Iļjins Kirils
                          • 69'
                          5Freimanis Jānis
                          • 85'
                          • 86'
                          11Žaldovskis Ričards
                          • 46'
                          23Sāmietis Raimonds
                          • 65'
                          5Truskovskis Leonīds
                          • 68'
                          2Tīls Filips
                          • 54'
                          20Lebamba Stanislav
                          • 59'
                          22Freimanis Renalts
                          • 79'
                          • 90'
                          15Sibirjanovs Dainis
                            14Norenbergs Lauris
                            • 74'
                            23Vorobjovs Sergejs
                            • 66'
                            Galvenais treneris
                            Dobrecovs ViktorsMorozs Viktors
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                            1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                            2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                            Ceturtais tiesnesis: Sprūdžs Konstantīns
                            Tiesnešu inspektors: Braga Sergejs