LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

15. kārta, 12/08/2017 14:00

Grobiņas pilsētas stadions, Grobina
Skatītāju skaits: 75
Grobiņas SC
3
FK Auda
1
1Vīksna Toms
  • 90'+1'
22Mežulis Alfrēds
    7Freimanis Edgars
      10Fjodorovs Arturs
        10Stankus Ariks (C)
          11Siksalietis Roberts
            17Knapšis Emīls
            • 72'
            30Gorkšs Jorens (C)
            • 56'
            15Jēkabsons Emīls
              23Kalniņš Krists
              • 68'
              20Sāmietis Raimonds
              • 87'
              34Moncevičs Uģis
                8Krautmanis Jānis
                • 73'
                29Gorkšs Rihards
                  23Trapučka Dāvis
                  • 64'
                  77Bricis Edgars
                  • 39'
                  • 76'
                  5Kupčs Arturs
                  • 45'
                  • 84'
                  3Škirjatovs Igors
                    13Tīls Filips
                      8Labanovskis Mareks Matīss
                        2Tumanovs Antons
                        • 82'
                        • 87'
                        89Skābardis Juris
                          Rezervisti
                          31Ozols Vents
                            1Vītiņš Ēriks
                              18Norenbergs Lauris
                              • 87'
                              7Tamenieks Silvestrs
                              • 68'
                              • 90'+1'
                              3Ostelis Zigis
                              • 84'
                              14Jonāns Markuss
                                4Džeriņš Ralfs Denijs
                                  17Ivakins Ņikita
                                  • 76'
                                  19Nicis Valdis
                                  • 64'
                                  Galvenais treneris
                                  Dobrecovs ViktorsKalns Jurģis
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Maļcevs Edgars
                                  1 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                  2 tiesneša asistents: Tagijevs Igors
                                  Ceturtais tiesnesis: Sprūdžs Konstantīns
                                  Tiesnešu inspektors: Braga Sergejs