LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

12. kārta, 22/07/2017 16:00

Grobiņas pilsētas stadions, Grobina
Skatītāju skaits: 167
Grobiņas SC
4
FK Progress/AFA Olaine
1
1Vīksna Toms
    81Bogdanovs Marks
      22Dobrecovs Devids
      • 41'
      14Askerov Vugar
        5Kupčs Arturs
        • 63'
        • 74'
        2Ņesterenko Bogdans (C)
          15Jēkabsons Emīls
          • 67'
          21Baroniņš Voldemārs
          • 83'
          13Tils Filips
          • 80'
          20Malašenoks Oļegs
            7Freimanis Edgars
            • 83'
            10Neverovskis Maksims
            • 72'
            9Pirktiņš Roberts
            • 56'
            4Aleksejevs Jevgēnijs
            • 69'
            17Knapšis Emīls
            • 77'
            11Kurma Viktors
            • 59'
            10Stankus Ariks (C)
              17Strautiņš Edgars
              • 49'
              21Jēkabsons Jānis
                18Rimkuss Vlads
                • 26'
                • 60'
                8Krautmanis Jānis
                  15Regža Alekss
                  • 62'
                  Rezervisti
                  31Trencis Lauris
                    16Serdcevs Vjačeslavs
                      23Trapučka Dāvis
                      • 83'
                      24Petrovs Ņikita
                        11Norenbergs Lauris
                          7Dementjevs Jurijs
                            19Nicis Valdis
                            • 67'
                            8Kaļķis Normunds
                            • 60'
                            3Ostelis Zigis
                            • 80'
                            12Arājs Sandis
                            • 62'
                            • 64'
                            20Sāmietis Raimonds
                            • 74'
                            23Hudjakovs Edgars
                            • 69'
                            18Norenbergs Sandris
                              5Jakušenoks Romans
                              • 59'
                              Galvenais treneris
                              Dobrecovs ViktorsNesterenko Viktor
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Treimanis Andris
                              1 tiesneša asistents: Gudermanis Haralds
                              2 tiesneša asistents: Spasjonņikovs Aleksejs
                              Ceturtais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                              Tiesnešu inspektors: Osipovs Vladimirs