LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

6. kārta, 21/05/2017 15:00

Grobiņas pilsētas stadions, Grobina
Skatītāju skaits: 211
Grobiņas SC
2
FK Staiceles Bebri
1
1Vīksna Toms
    1Kārkliņš Andis
      13Tīls Filips
      • 46'
      17Kīns Mārtiņš
        18Gulbis Krists Kristers
        • 70'
        12Taulavičus Jānis Mariss
        • 51'
        21Jēkabsons Jānis
        • 69'
        13Lazdiņš Daniels
          2Dobrecovs Devids
          • 51'
          • 84'
          11Grāveris Kalvis (C)
          • 22'
          10Stankus Ariks (C)
            9Grosbergs Klāvs
              5Kupčs Arturs
              • 46'
              18Migliņš Mareks
              • 87'
              17Knapšis Emīls
              • 62'
              15Sorokins Artūrs Emīls
              • 76'
              15Jēkabsons Emīls
                10Līsmanis Ronalds
                • 71'
                9Pirktiņš Roberts
                • 76'
                14Strokšs Mārtiņš
                  8Freimanis Edgars
                  • 24'
                  8Nazarovs Egils Arturs
                  • 56'
                  • 59'
                  Rezervisti
                  31Sopots Gļebs
                    23Šležs Daniels
                      14Simsons Artis
                      • 46'
                      3Cābelis Kristers
                        4Haļuto Ņikita
                          6Zumbergs Matīss
                          • 76'
                          6Teretenko Jurijs
                          • 46'
                          • 78'
                          16Keišs Markuss
                          • 71'
                          19Nīcis Valdis
                          • 84'
                          5Talcis Artūrs Rainers
                          • 87'
                          3Ostelis Zigis
                          • 69'
                          7Barkovskis Māris
                          • 59'
                          20Sāmietis Raimonds
                          • 76'
                          Galvenais treneris
                          Dobrecovs ViktorsValaņins Jānis
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Sprūdžs Konstantīns
                          1 tiesneša asistents: Zaharčukovs Andrejs
                          2 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                          Ceturtais tiesnesis: Zavjalovs Gļebs
                          Tiesnešu inspektors: Šaripovs Fjodors