LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

26. kārta, 19/07/2017 18:00

Grobiņas pilsētas stadions, Grobina
Skatītāju skaits: 152
Grobiņas SC
11
Preiļu BJSS
2
1Vīksna Toms
    25Skutelis Rūdis
      13Tīls Filips
      • 55'
      11Babris Matīss (C)
        10Stankus Ariks (C)
          13Pastars Jānis
            8Krautmanis Jānis
              3Rečs Vladislavs
              • 68'
              9Pirktiņš Roberts
                17Mitrofanovs Iļja
                • 13'
                17Knapšis Emīls
                • 29'
                • 46'
                • 64'
                4Bulmeisters Jānis
                  7Freimanis Edgars
                  • 61'
                  20Babris Miks
                  • 71'
                  21Jēkabsons Jānis
                    2Reinis Valters
                    • 82'
                    15Jēkabsons Emīls
                    • 66'
                    18Pastars Renārs
                      19Nīcis Valdis
                      • 46'
                      9Brokāns Sandis
                      • 46'
                      22Dobrecovs Devids
                      • 16'
                      • 21'
                      • 36'
                      • 62'
                      7Caics Aigars
                      • 72'
                      Rezervisti
                      5Kupčs Arturs
                      • 61'
                      21Ivanovs Deniss
                      • 68'
                      3Ostelis Zigis
                      • 55'
                      14Baranovskis Nikita
                      • 82'
                      20Sāmietis Raimonds
                      • 66'
                      • 67'
                      • 74'
                      • 86'
                      16Nikiforovs Edgars
                      • 72'
                      23Trapučka Dāvis
                      • 46'
                      • 85'
                      15Upenieks Jānis
                      • 46'
                      • 88'
                      31Trencis Lauris
                        Galvenais treneris
                        Dobrecovs ViktorsVoskāns Vitālijs
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                        1 tiesneša asistents: Roga Gunārs
                        2 tiesneša asistents: Tagijevs Igors
                        Ceturtais tiesnesis: Bucis Armands
                        Tiesnešu inspektors: Osipovs Vladimirs