LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

18. kārta, 15/10/2017 15:00

Grobiņas pilsētas stadions, Grobina
Skatītāju skaits: 77
Grobiņas SC
3
RTU FC/Skonto Academy
1
31Ozols Vents
    1Orols Frenks Dāvids
      4Džeriņš Ralfs Denijs
        27Počkajevs Aleksejs
          5Kupčs Arturs
          • 71'
          23Smuļko Marks
            7Freimanis Edgars
              21Hudihs Ņikita
              • 63'
              • 71'
              17Knapšis Emīls
              • 90'+1'
              22Boļšakovs Ņikita
              • 90'+2'
              10Stankus Ariks (C)
                13Kovaļkovs Igors
                  15Jēkabsons Emīls
                    8Petunovs Marks
                      21Jēkabsons Jānis
                        7Vasiļjevs Maksims
                        • 27'
                        • 80'
                        2Tumanovs Antons
                        • 81'
                        30Vilcāns Dāvis
                          8Krautmanis Jānis
                          • 22'
                          • 43'
                          • 90'+2'
                          5Andersons Krišs
                          • 39'
                          14Simsons Artis
                          • 13'
                          • 90'
                          11Grjaznovs Aleksejs (C)
                            Rezervisti
                            19Nicis Valdis
                            • 71'
                            19Kizilovs Daniels
                              23Trapučka Dāvis
                              • 90'
                              18Pētersons Emīls Jānis
                                6Dzintars Markuss Rihards
                                • 90'+2'
                                12Livšics Daniels
                                • 80'
                                12Norenbergs Lauris
                                • 90'+1'
                                11Norenbergs Sandris
                                  18Jaunskalže Roberts
                                    Galvenais treneris
                                    Dobrecovs ViktorsZeiberliņš Armands
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Veģeris Mārtiņš
                                    1 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                                    2 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                                    Ceturtais tiesnesis: Bucis Armands
                                    Tiesnešu inspektors: Osipovs Vladimirs