LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

16. kārta, 08/09/2018 15:00

Grobiņas pilsētas stadions, Grobina
Skatītāju skaits: 34
Grobiņas SC
0
SK Super Nova
9
1Laptevs Aleksejs
  • 43'
23Serdcevs Vjačeslavs
  • 61'
10Stankus Ariks (C)
    77Strautiņš Edgars
      18Gladiļins Romans
      • 63'
      28Gogolashvili Giorgi
      • 27'
      • 70'
      14Zvirbulis Rignārs
      • 56'
      4Avdejevs Vadims
        2Freimanis Jānis
        • 82'
        11Perepļotkins Andrejs (C)
        • 61'
        11Tumanovs Antons
          14Stradiņš Deniss
          • 46'
          17Bespjorstovs Jans
          • 90'+2'
          19Sprukulis Austris
          • 46'
          19Freimanis Renalts
            30Štrauss Gatis
              16Jaunskalže Roberts
              • 69'
              21Kārkliņš Edgars
              • 18'
              • 41'
              • 59'
              • 66'
              • 73'
              13Džeriņš Ralfs Denijs
                18Nagamatsu Shuma
                • 84'
                8Jēkabsons Emīls
                  3Deaks Oskars
                    Rezervisti
                    9Hromovs Marks
                    • 56'
                    91Baroniņš Voldemārs
                    • 61'
                    12Oliņš Eduards
                    • 69'
                    17Lamša Toms
                    • 46'
                    4Šulcs Gints
                    • 82'
                    98Troickis Artjoms
                    • 73'
                    26Višņevskis Aigars
                      10Skorikovs Deniss
                        1Balodis Patriks
                        • 61'
                        9Kuzmin Dzmitry
                        • 46'
                        • 78'
                        Galvenais treneris
                        Dobrecovs ViktorsKalns Jurģis
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                        1 tiesneša asistents: Reineks Artūrs
                        2 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                        Ceturtais tiesnesis: Berezins Jaroslavs
                        Tiesnešu inspektors: Osipovs Vladimirs