LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 D apakšgrupa

1. kārta, 28/08/2018 11:00

Stadions "Energoautomātika", Rīga
Skatītāju skaits: 20
JDFS Alberts 2
10
SK Līderis
0
22Titarenko Gustavs
    1Brokāns Reinis
      46Prohorovs Alekss
      • 20'
      59Jevdokimovs Radions
        28Puriņš Mārcis
          38Kulagins Aleksejs
            25Suščenko Niks Rainers
              36Arsoba Arnis
                71Prikuls Artūrs
                  62Muļčenko Maksims
                    21Dubavs Emīls
                      8Grūbe Dominiks
                        55Šreibergs Rainers
                          63Staškevičs Ņikita
                            35Gulbis Roberts
                              57Vinogradovs Alekss
                                13Doroševs Ņikita
                                  78Pavlovs Roberts
                                    5Bērtiņš Alberts
                                    • 10'
                                    • 18'
                                    • 35'
                                    40Kotovs Maksims
                                      36Logevka Daniels
                                      • 43'
                                      • 46'
                                      • 48'
                                      • 56'
                                      11Ļitvinskis Ivans
                                        10Zariņš Kristians
                                        • 42'
                                        23Stirāns Mārtiņš
                                        • 36'
                                        80Pļaviņš Kristers
                                          8Galviņš Ralfs Kristians
                                            31Veinbergs Reinis Mikus
                                              78Saulītis Bruno
                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                Galvenais tiesnesis: Stramkaļs Juris