LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 D apakšgrupa

9. kārta, 07/08/2018 17:00

Stadions "Energoautomātika", Rīga
Skatītāju skaits: 20
JDFS Alberts 2
2
Sporta Skola Metta
3
22Titarenko Gustavs
    27Lazdāns Linards
      46Prohorovs Alekss
        9Kudiņš Renārs
          13Doroševs Ņikita
            12Tolmanis Toms
              23Stirāns Mārtiņš
                21Godiņš Gustavs
                  28Kupšis Rolands
                    17Onackis Damirs
                    • 25'
                    80Pļaviņš Kristers
                      88Freipičs Rūdis
                        35Gulbis Roberts
                        • 63'
                        24Zaharovs Agris
                          5Bērtiņš Alberts
                          • 2'
                          • 45'
                          81Gāga Toms Indriķis
                          • 62'
                          15Tilgass Alberts Uldis
                            32Alksnītis Leonards
                              25Suščenko Niks Rainers
                              • 56'
                              23Grāve Mareks
                                24Kaže Jēkabs
                                  6Bļasāns Emīls Matīss
                                    99Veinbergs Reinis Mikus
                                      28Rams Kristers Toms
                                        88Puriņš Mārcis
                                          14Makijevskis Viktors
                                            36Logevka Daniels
                                            • 31'
                                            19Sarans Džajants
                                              71Prikuls Artūrs
                                                8Sekacis Gustavs
                                                  21Dubavs Emīls
                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                    Galvenais tiesnesis: Mihaļčuks Marks