LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

10. kārta, 21/07/2018 16:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 90
JDFS Alberts
0
FK Tukums 2000/TSS
1
1Sausais Dagnis
    1Križanovskis Artjoms
      26Gudēns Roberts Ralfs
        14Mukins Vladimirs
          7Zeltiņš Dāvis
          • 46'
          15Ostrovskis Viesturs
          • 63'
          9Rizoto -Vidals-Pesoa Augusto
          • 74'
          25Pilāts Pāvels
          • 39'
          4Švalbe Artūrs
          • 67'
          21Krūmiņš Krists
          • 70'
          18Lācis Edgars
          • 87'
          19Kuznetsov Stanislav
            29Dombrovskis Pauls Ēriks
              3Pirtskhalava Irakli
              • 50'
              10Remess Mārtiņš
              • 81'
              7Kalnciems Rinalds
              • 83'
              2Roderts Fricis
                13Aizgrāvis Toms (C)
                  45Daugavietis Dāvis Mārtiņš (C)
                    4Terentiev Vladyslav
                    • 90'+4'
                    77Kristsons Ēriks
                      5Ozols Atis
                      • 68'
                      Rezervisti
                      12Bareika Kristaps
                        71Misa Adrians
                          20Rutks Matīss
                          • 67'
                          8Salmiņš Kārlis
                            23Pūce Mārcis
                            • 74'
                            20Bērziņš Raivis
                            • 83'
                            3Grotāns Haralds
                            • 46'
                            6Grīslis Toms Kristians
                              6Buivids Ričards
                              • 87'
                              18Salmiņš Rūdolfs
                              • 39'
                              25Strautmanis Kārlis
                              • 81'
                              9Leja Ronalds
                              • 63'
                              15Kreicers Renārs
                                10Anmanis Kaspars
                                • 70'
                                Galvenais treneris
                                Zakreševskis ArtursLapsa Andrejs
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                1 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                                2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                Ceturtais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                Tiesnešu inspektors: Mileika Pēteris