LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

1. kārta, 22/04/2018 15:00

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 100
JDFS Alberts
3
Grobiņas SC
2
1Sausais Dagnis
    31Ozols Vents
    • 46'
    2Roderts Fricis
      13Džeriņš Ralfs Denijs
      • 34'
      • 90'
      7Pavļučenko Vladislavs
      • 35'
      10Stankus Ariks (C)
        23Šonmanis Raivis
          11Tumanovs Antons
            11Kubilovičs Valters
            • 39'
            • 82'
            17Bespjorstovs Jans
            • 84'
            45Daugavietis Dāvis Mārtiņš (C)
            • 10'
            6Teretenko Jurijs
            • 54'
            20Gudēns Roberts Ralfs
              5Jēkabsons Jānis
              • 29'
              • 61'
              9Emsis Aivars
              • 18'
              • 78'
              3Jēkabsons Emīls
              • 87'
              4Švalbe Artūrs
              • 90'
              18Gladiļins Romans
                10Remess Mārtiņš
                • 23'
                • 90'+2'
                2Tīls Filips
                  15Kreicers Renārs
                  • 68'
                  7Knapšis Emīls
                    Rezervisti
                    12Bareika Kristaps
                      1Vīksna Toms
                      • 46'
                      22Prauliņš Roberts Kārlis
                      • 82'
                      14Norenbergs Lauris
                        8Brīvers Artis
                          20Sāmietis Raimonds
                          • 84'
                          19Buivids Ričards
                          • 90'
                          15Trapučka Dāvis
                            3Rizoto -Vidals-Pesoa Augusto
                            • 68'
                            12Norenbergs Sandris
                              77Kristsons Ēriks
                              • 90'+2'
                              16Jaunskalže Roberts
                                17Daudziešans Ainārs
                                • 78'
                                Galvenais treneris
                                Zakreševskis Arturs
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                1 tiesneša asistents: Vanaga Diāna
                                2 tiesneša asistents: Zavjalovs Gļebs
                                Ceturtais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                Tiesnešu inspektors: Pēce Ginta