LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

5. kārta, 19/05/2018 16:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 65
JDFS Alberts
2
Rēzeknes FA/BJSS
1
1Sausais Dagnis
    23Maslobojevs Aleksejs
      9Emsis Aivars
      • 40'
      • 55'
      7Rogozins Andrejs
        26Gudēns Roberts Ralfs
        • 70'
        32Markušins Maksims
          24Lācis Edgars
          • 63'
          9Dobratuļins Ņikita
            11Kubilovičs Valters
            • 18'
            • 90'+2'
            10Silagailis Guntars (C)
              19Rizoto -Vidals-Pesoa Augusto
              • 90'
              11Karačkovs Arvis
                2Roderts Fricis
                • 67'
                8Borisovs Dmitrijs
                • 28'
                45Daugavietis Dāvis Mārtiņš (C)
                  14Mozgovoy Ivan
                  • 78'
                  10Remess Mārtiņš
                    5Staško Artjoms
                      77Kristsons Ēriks
                      • 88'
                      22Toda Seiya
                        7Pavļučenko Vladislavs
                        • 75'
                        29Vjalkins Edgars
                          Rezervisti
                          12Bareika Kristaps
                            1Kļaviņš Uģis
                              13Zeltiņš Dāvis
                              • 90'+2'
                              6Korsaks Žanis
                              • 78'
                              15Kreicers Renārs
                              • 63'
                              25Solovjovs Deniss
                                20Pulks Ernests
                                • 90'
                                17Daudziešans Ainārs
                                • 75'
                                6Brīvers Artis
                                • 67'
                                23Šonmanis Raivis
                                  Galvenais treneris
                                  Kurbatovs Kirils
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                  1 tiesneša asistents: Tatriks Raimonds
                                  2 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                  Ceturtais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                  Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs