LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

22. kārta, 21/10/2018 14:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 53
JDFS Alberts
0
SK Super Nova
8
1Sausais Dagnis
  • 52'
1Balodis Patriks
  • 84'
8Pulks Ernests
    98Troickis Artjoms
    • 57'
    6Buivids Ričards
    • 27'
    • 79'
    8Pelcis Daniels
      4Zakreševskis Ronalds
      • 15'
      • 64'
      28Gogolashvili Giorgi
      • 16'
      • 44'
      • 61'
      2Roderts Fricis (C)
        3Deaks Oskars
        • 46'
        19Dīriķis Jānis Aigars
          11Perepļotkins Andrejs (C)
          • 60'
          10Remess Mārtiņš
            30Štrauss Gatis
            • 63'
            77Kristsons Ēriks
              18Nagamatsu Shuma
              • 74'
              • 89'
              9Brīvers Artis
              • 68'
              91Baroniņš Voldemārs
              • 70'
              23Pūce Mārcis
                21Kārkliņš Edgars
                • 45'+1'
                • 52'
                18Lācis Edgars
                  19Sprukulis Austris
                    Rezervisti
                    12Bareika Kristaps
                    • 52'
                    23Vēveris Ralfs
                    • 84'
                    45Daugavietis Dāvis Mārtiņš
                      2Grabčaks Artūrs
                      • 70'
                      17Miķelsons Viesturs
                        14Kosparenko Artūrs
                          15Kreicers Renārs
                            10Skorikovs Deniss
                            • 60'
                            11Kats Natans
                            • 64'
                            26Višņevskis Aigars
                            • 46'
                            22Kubilovičs Valters
                              17Lamša Toms
                              • 63'
                              Galvenais treneris
                              Zakreševskis ArtursKalns Jurģis
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                              1 tiesneša asistents: Tagijevs Igors
                              2 tiesneša asistents: Roga Gunārs
                              Ceturtais tiesnesis: Maļcevs Edgars
                              Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs