LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 C apakšgrupa

3. kārta, 21/04/2018 14:00

Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums, Jelgava
Skatītāju skaits: 35
JFA Jelgava
7
FK Liepāja/LFS 2
1
1Bite Kristers Gabriels
    12Bratkovs Aleksandrs
      7Skadmanis Kristers
      • 39'
      • 48'
      1Jurjāns Kristers
        8Cālbergs Dāvis
          16Buks Daniels
            19Kalniņš Matīss
              17Deviņš Kristaps Valters
              • 3'
              • 54'
              44Purs Valters
                6Admidiņš Edvards
                  20Tomass-Polis Kārlis
                  • 36'
                  • 39'
                  15Bizjuks Maksims
                    17Brūniņš Edgars
                    • 52'
                    22Ķergalvis Dāvis-Daniels
                      11Rītelis Gustavs
                        2Kiričeks Mihails
                          6Kreipāns Alekss
                            7Ožovans Aleksandrs
                              21Sergejevs Reinis
                                8Skuja Ronalds (C)
                                  13Muižnieks Adriāns
                                    9Kārkliņš Deniss
                                      55Boja Ernests
                                        21Šuklais Rūdolfs
                                          61Andermanis Kristers
                                          • 58'
                                          3Borisovs Rauls Rodrigo
                                            9Dobrājs Mikus
                                              10Palapis Roberts
                                                99Ivanovs Markuss (C)
                                                  11Ivanovs Krists
                                                    10Pumpurs Uvis
                                                      60Kotovičs Dāniels
                                                        25Mūrnieks Dāvis
                                                        • 31'
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Zaharčukovs Andrejs