LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13A

4. kārta, 12/08/2018 12:00

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 25
JFC Skonto
1
Babītes SK
3
77Afanasjevs Ņikita
    1Dzērve Roberts
    • 9'
    1Šemetovs Ruslans
      18Lubgāns Reinis
        5Manija Klimentijs
          16Zīverts Gustavs
            13Ruskulis Ričards
              6Bombins Krišjānis
                10Pastors Ēriks
                  20Saltups Raimonds
                    18Murauskis Ņikita
                      7Kapustins Dmitrijs
                        3Milevičs Jevgeņijs
                          22Spunde Matīss
                            17Baghdasaryan Aram
                              19Holbergs Viktors
                                25Hudožitkins Vladimirs (C)
                                • 10'
                                4Krieviņš Reinis
                                • 17'
                                11Kravčeņa Artūrs
                                  12Pāls Reinis (C)
                                  • 31'
                                  12Golovičers Ivans
                                    17Kūmiņš Rolands
                                      21Boroduška Ēriks
                                        9Barkāns Kaspars
                                          20Vissarionovs Artjoms
                                            28Tverjanovičs Boris Markuss
                                              4Presņakovs Artjoms
                                                27Ķiecis Sandis
                                                  19Bērziņš Ričards
                                                    3Vaisjuns Jorens
                                                      14Mauliņš Rūdolfs
                                                        11Valutadatils Efraims
                                                          7Morozovs Iļja
                                                            89Paņihidkins Aleksandrs
                                                              2Martinovičs Akims
                                                                8Sedols Dāvis
                                                                • 53'
                                                                Galvenais treneris
                                                                Korabļovs IgorsJegorovs Andrejs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Ratnieks Kristaps