LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-14

2. kārta, 31/01/2018 13:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 35
JFC Skonto
1
BFC Daugavpils
1
16Žuravļovs Aleksandrovs Daniils
    1Ērglis Artūrs
      1Šemetovs Ruslans
        12Redjkins Azars
          23Ratačovs Jaroslavs
            16Horobrijs Daniils
              20Vissarionovs Artjoms
                5Rodevičs Devids
                  9Boroduška Ēriks
                    6Žars Danils
                      40Fokins Danila
                        2Mihaļcovs Gļebs
                          8Čerņins Ļevs
                            15Ešenvalds Edgars (C)
                              2Muradjans Armans
                                3Haritonovs Markuss
                                  22Hudožitkins Vladimirs
                                    11Baško Ralfs
                                      4Persņakovs Artjoms
                                        8Buls Edgars
                                          3Zaicevs Artjoms
                                            7Volosovs Timurs
                                            • 38'
                                            11Karetins Artjoms
                                              18Bobičs Arturs
                                                17Vostrikovs Andrejs (C)
                                                • 8'
                                                10Samohvalovs Artjoms
                                                  99Kamskovs Māris
                                                    9Lizunovs Valerijs
                                                      13Silajevs-Kožurovs Deniss
                                                        19Žunda Gļebs
                                                          12Gorjačko Dmitrijs
                                                            14Urbāns Emīls
                                                              7Matajevs Andrejs
                                                                13Kuraks Nikita
                                                                  22Silibitkin Aleksey
                                                                    Galvenais treneris
                                                                    Šarando AleksejsŽavoronkovs Vladimirs
                                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                    Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                                                    1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                                    2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis