LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-14

2. kārta, 31/01/2018 13:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 35
JFC Skonto
1
BFC Daugavpils
1
1Šemetovs Ruslans
    1Ērglis Artūrs
      16Žuravļovs Aleksandrovs Daniils
        12Redjkins Azars
          13Silajevs-Kožurovs Deniss
            16Horobrijs Daniils
              17Vostrikovs Andrejs (C)
              • 8'
              5Rodevičs Devids
                9Boroduška Ēriks
                  15Ešenvalds Edgars (C)
                    3Zaicevs Artjoms
                      19Žunda Gļebs
                        22Hudožitkins Vladimirs
                          10Samohvalovs Artjoms
                            40Fokins Danila
                              8Buls Edgars
                                4Persņakovs Artjoms
                                  18Bobičs Arturs
                                    20Vissarionovs Artjoms
                                      9Lizunovs Valerijs
                                        99Kamskovs Māris
                                          2Mihaļcovs Gļebs
                                            11Karetins Artjoms
                                              3Haritonovs Markuss
                                                8Čerņins Ļevs
                                                  22Silibitkin Aleksey
                                                    2Muradjans Armans
                                                      6Žars Danils
                                                        23Ratačovs Jaroslavs
                                                          7Volosovs Timurs
                                                          • 38'
                                                          12Gorjačko Dmitrijs
                                                            14Urbāns Emīls
                                                              7Matajevs Andrejs
                                                                11Baško Ralfs
                                                                  13Kuraks Nikita
                                                                    Galvenais treneris
                                                                    Šarando AleksejsŽavoronkovs Vladimirs
                                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                    Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                                                    1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                                    2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis