LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

4. kārta, 25/04/2018 15:00

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 15
JFC Skonto
0
BFC Daugavpils
1
1Reinvalds Edgars
    1Maksimovs Maksims
      16Žuravļovs Aleksandrovs Daniils
        12Ērglis Artūrs
          19Kozeļko Aleksandrs
            18Bobičs Arturs
              20Vissarionovs Artjoms
                9Lizunovs Valerijs
                • 17'
                • 38'
                12Gorjačko Dmitrijs
                  4Stivriņš Juliāns
                  • 67'
                  21Boroduška Ēriks
                    3Haritonovs Markuss
                      3Zaicevs Artjoms
                        15Ešenvalds Edgars (C)
                          9Nosegbe Suško Daniels
                          • 24'
                          • 39'
                          14Urbāns Emīls
                            78Millers Siliņš Emīls Martins
                              7Volosovs Timurs
                                40Fokins Danila
                                  20Silibitkin Aleksey
                                  • 63'
                                  99Kamskovs Māris
                                    5Rodevičs Devids
                                      17Vostrikovs Andrejs (C)
                                      • 16'
                                      19Žunda Gļebs
                                        34Upmalis Roberts
                                          8Buls Edgars
                                            8Čerņins Ļevs
                                              6Žars Danils
                                                7Matajevs Andrejs
                                                  17Kokins Olivers Otto
                                                    4Presņakovs Artjoms
                                                      10Samohvalovs Artjoms
                                                        2Muradjans Armans
                                                        • 65'
                                                        11Baško Ralfs
                                                          Galvenais treneris
                                                          Šarando AleksejsŽavoronkovs Vladimirs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Eižvertiņš Jurijs
                                                          1 tiesneša asistents: Zavjalovs Gļebs
                                                          2 tiesneša asistents: Bogačkins Aleksandrs