LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

10. kārta, 20/07/2018 12:00

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 25
JFC Skonto
0
FK Liepāja/LFS
0
1Reinvalds Edgars
    12Pinčuks Ņikita
      16Millers Siliņš Emīls Martins
        1Lauva Klāvs
          14Sipčenoks Aleksandrs
            15Kupičs Gustavs
              7Matajevs Andrejs
                20Sliede Niks (C)
                  2Muradjans Armans
                    2Meļķis Rūdolfs
                      8Čerņins Ļevs
                        16Šuļga Ņikita
                          20Vissarionovs Artjoms
                            4Salarjovs Ņikita
                              21Boroduška Ēriks
                                17Blumbergs Mārtiņš
                                  13Silajevs-Kožurovs Deniss
                                    7Volkovs Kristers
                                      9Nosegbe Suško Daniels
                                      • 61'
                                      19Krimskis Artjoms
                                        19Kozeļko Aleksandrs
                                          3Kronbergs Klāvs
                                            34Upmalis Roberts
                                              5Kragliks Ralfs
                                              • 20'
                                              12Gorjačko Dmitrijs
                                                18Anžans Marats Kristians
                                                  27Patika Gļebs
                                                    11Alpēns Markuss Maksimuss
                                                      4Presņakovs Artjoms
                                                        10Ziemelis Rūdolfs
                                                          10Fokins Danila
                                                            9Nagornijs Sergejs
                                                              3Zaicevs Artjoms
                                                                8Javnošāns Artūrs
                                                                  17Vostrikovs Andrejs (C)
                                                                    13Ķēde Ķēdža Markuss
                                                                      Galvenais treneris
                                                                      Šarando AleksejsDobrecovs Viktors
                                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                      Galvenais tiesnesis: Borisovs Valentīns
                                                                      1 tiesneša asistents: Grābējs Deniss
                                                                      2 tiesneša asistents: Gutāns Raitis