LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 1.-4.vieta

3. kārta, 26/09/2018 15:00

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 10
JFC Skonto
1
FK Liepāja/LFS
0
1Reinvalds Edgars
    12Pinčuks Ņikita
      34Upmalis Roberts
        9Nagornijs Sergejs
          50Patika Gļebs
            4Javnošāns Artūrs
              17Vostrikovs Andrejs (C)
              • 37'
              15Gūtmanis Patriks
                2Muradjans Armans
                  11Alpēns Markuss Maksimuss
                    4Presņakovs Artjoms
                      5Kragliks Ralfs
                        20Vissarionovs Artjoms
                          6Džeriņš Pēteris
                            13Silajevs-Kožurovs Deniss
                              7Šics Toms
                                7Matajevs Andrejs
                                  17Blumbergs Mārtiņš
                                    14Gandlers Artjoms
                                      10Ziemelis Rūdolfs
                                        9Nosegbe Suško Daniels
                                          20Sliede Niks (C)
                                            Rezervisti
                                            16Millers Siliņš Emīls Martins
                                              1Lauva Klāvs
                                                8Čerņins Ļevs
                                                  2Meļķis Rūdolfs
                                                    19Kozeļko Aleksandrs
                                                      19Krimskis Artjoms
                                                        6Belovs Aleksandrs
                                                          18Anžans Marats Kristians
                                                            25Hudožitkins Vladimirs
                                                              3Eļbe Ričards
                                                                21Boroduška Ēriks
                                                                  12Gorjačko Dmitrijs
                                                                    Galvenais treneris
                                                                    Šarando AleksejsDobrecovs Viktors
                                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                    Galvenais tiesnesis: Ratnieks Kristaps
                                                                    1 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs
                                                                    2 tiesneša asistents: Borisovs Valentīns