LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

12. kārta, 03/08/2018 12:00

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 20
JFC Skonto
2
FK Tukums 2000/TSS
0
1Reinvalds Edgars
    1Osis Kristaps
      16Millers Siliņš Emīls Martins
        71Ādamsons Rihards
          13Silajevs-Kožurovs Deniss
            15Bormanis Dāvis
              9Nosegbe Suško Daniels
              • 57'
              8Ozols Mārtiņš
                17Vostrikovs Andrejs (C)
                  13Jansons Kristaps
                    7Matajevs Andrejs
                      40Atligins Iļja
                        34Upmalis Roberts
                          4Ošis Edvards Eduards
                            3Zaicevs Artjoms
                              11Ūzis Kristaps Kārlis
                                25Hudožitkins Vladimirs
                                  16Romanovs Renārs
                                    10Fokins Danila
                                      7Besikirskis Kaspars
                                        2Muradjans Armans
                                          35Čevers Leonards
                                            23Sipčenoks Aleksandrs
                                              21Puzānovs Kristaps
                                                50Patika Gļebs
                                                • 70'
                                                19Mūrnieks Artūrs
                                                  19Kozeļko Aleksandrs
                                                    17Ūdris Renards
                                                      12Gorjačko Dmitrijs
                                                        10Štāls Martins
                                                          21Boroduška Ēriks
                                                            4Presņakovs Artjoms
                                                              20Vissarionovs Artjoms
                                                                Galvenais treneris
                                                                Šarando AleksejsGrudcins Artjoms
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Stramkaļs Juris
                                                                1 tiesneša asistents: Vasiļjevs Aleksejs
                                                                2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss