LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

14. kārta, 18/08/2018 13:00

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 55
JFC Skonto
2
FS METTA
1
1Reinvalds Edgars
    1Parfjonovs Ņikita
      16Millers Siliņš Emīls Martins
        13Oļesovs Arturs Arnolds
          19Kozeļko Aleksandrs
            18Zariņš Gustavs
              9Nosegbe Suško Daniels (C)
              • 17'
              21Atars Kristers
                10Fokins Danila
                • 5'
                • 58'
                7Aizpurietis Emīls
                  4Presņakovs Artjoms
                    4Krauklis Markuss Oto
                      2Muradjans Armans
                        11Pašņevs Ņikita
                          24Jermolajevs Maksims
                            99Grimze Markuss
                              34Upmalis Roberts
                                15Melnis Bruno
                                • 54'
                                21Boroduška Ēriks
                                  12Desainis Indriķis Jūlijs
                                    6Belovs Aleksandrs
                                      79Būmanis Rihards
                                        45Sipčenoks Aleksandrs
                                          10Eglītis Marts (C)
                                            17Vostrikovs Andrejs
                                              9Šits Dario
                                              • 1'
                                              12Gorjačko Dmitrijs
                                                8Mičulis Edgars
                                                  20Vissarionovs Artjoms
                                                    66Neimanis Kārlis
                                                      7Matajevs Andrejs
                                                        25Hudožitkins Vladimirs
                                                          50Patika Gļebs
                                                            Galvenais treneris
                                                            Šarando AleksejsGoba Jānis
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Mihovičs Edgars
                                                            1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                            2 tiesneša asistents: Gluhovs Andrejs