LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Meistarības grupa U-15 2018

2. kārta, 17/04/2018 17:30

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 35
JFC Skonto
0
JDFS Alberts
2
16Millers Siliņš Emīls Martins (C)
    25Bluķis Klāvs Aleksandrs
      33Viņņikovs Kirils
        12Ķempelis Artis (C)
        • 50'
        • 51'
        24Fokins Danila
          97Irbe Ernests Francis
            19Kozeļko Aleksandrs
              31Krēsliņš Olivers Oto
                9Nosegbe Suško Daniels
                  7Duntavs Alberts
                    8Čerņins Ļevs
                      77Berģītis Markuss
                        69Kočkins Artemijs
                          11Ozoliņš Artūrs
                          • 48'
                          3Zaicevs Artjoms
                            23Lepa Rūdolfs
                              10Drozdeckis Deniss
                                17Pirktiņš Kārlis
                                  23Ratačovs Jaroslavs
                                    14Kristjansons Patriks
                                      2Muradjans Armans
                                        27Dzintars Abrahams
                                          14Gandlers Artjoms
                                            39Zālītis Haralds
                                              12Gorjačko Dmitrijs
                                                29Līdaka Roberts
                                                • 61'
                                                34Upmalis Roberts
                                                  22Silavs Reinis
                                                    15Garšins Dmitrijs
                                                      33Ozoliņš Aleksis
                                                        1Žuravļovs Aleksandrovs Daniils
                                                          34Melbārdis Daniels Viesturs
                                                            7Matajevs Andrejs
                                                              13Krēmers Jāns Jānis
                                                                99Kamskovs Māris
                                                                  89Šalkovskis Dāvids
                                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                    Galvenais tiesnesis: Boroduļins Artjoms