LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

2. kārta, 15/04/2018 17:00

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 30
JFC Skonto
0
Rīgas Futbola skola
0
16Millers Siliņš Emīls Martins
    1Maculevičs Konstantīns
      1Reinvalds Edgars
        4Habarovs Dmitrijs
          78Hudožitkins Vladimirs
            9Trefilovs Vadims
              8Čerņins Ļevs
                5Pumpurs Mārtiņš
                • 60'
                12Gorjačko Dmitrijs
                  3Kuzņecovs Roberts
                    14Gandlers Artjoms
                      26Žaleiko Gļebs
                      • 24'
                      7Matajevs Andrejs
                        18Vīksna Aivars (C)
                          34Upmalis Roberts
                            22Gorodņickis Roberts
                              33Boroduška Ēriks
                                17Penka Ričards
                                  2Muradjans Armans
                                    15Markuševskis Artjoms
                                      13Silajevs-Kožurovs Deniss
                                        10Aleksejevs Aleksandrs
                                          17Vostrikovs Andrejs (C)
                                            12Rusiņš Marks
                                              99Kamskovs Māris
                                                11Fedotovs Ralfs
                                                  9Nosegbe Suško Daniels
                                                    7Višņevskis Artjoms
                                                      4Presņakovs Artjoms
                                                        25Ustinovs Artjoms
                                                          23Ratačovs Jaroslavs
                                                            2Ilenāns Kristiāns
                                                              3Zaicevs Artjoms
                                                                14Sorokins Maksims
                                                                  20Vissarionovs Artjoms
                                                                    27Raizers Dmitrijs
                                                                      Galvenais treneris
                                                                      Šarando AleksejsKohans Dmitrijs
                                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                      Galvenais tiesnesis: Dzelzkalējs Gatis
                                                                      1 tiesneša asistents: Levaškevičs Vitālijs
                                                                      2 tiesneša asistents: Nazarovs Ēriks