LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

1. kārta, 07/04/2018 14:00

SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
Skatītāju skaits: 35
JFC Skonto
3
SK Super Nova
1
16Millers Siliņš Emīls Martins
    99Pērkons Endijs Miervaldis
      1Reinvalds Edgars
        27Beļajevs Aleksejs
          9Nosegbe Suško Daniels
          • 19'
          • 49'
          76Gorbaņs Maksims
            6Belovs Aleksandrs
              47Sejāns Artūrs
                34Upmalis Roberts
                  40Sterkins Daniels
                    14Gandlers Artjoms
                      13Siņakovs Ņikita
                        13Silajevs-Kožurovs Deniss
                          23Brakovskis Dāvis
                            78Hudožitkins Vladimirs
                            • 40'
                            17Kārkliņš Mareks
                              23Boroduška Ēriks
                              • 6'
                              22Žabins Leonards (C)
                                8Čerņins Ļevs
                                  72Šēpers Kristaps
                                    20Vissarionovs Artjoms
                                      10Zelmanis Rolands
                                      • 30'
                                      4Presņakovs Artjoms
                                        8Godiņš Kristians
                                        • 56'
                                        • 70'+1'
                                        19Kozeļko Aleksandrs
                                          31Kazaks Reinis
                                            7Matajevs Andrejs
                                              12Cīrulis Matīss Ričards
                                                12Gorjačko Dmitrijs
                                                  64Ivanovskis Voicehs Ralfaels
                                                    17Vostrikovs Andrejs (C)
                                                      0Mūrnieks Rainers
                                                        2Muradjans Armans
                                                          3Zaicevs Artjoms
                                                            Galvenais treneris
                                                            Šarando AleksejsEižvertiņš Artūrs
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                                            1 tiesneša asistents: Lavrentiks Igors
                                                            2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs