LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Latgale

12. kārta, 01/09/2018 18:00

Višķu stadions, Daugavpils Municipality
Skatītāju skaits: 30
Kalupe / Daugavpils novads
3
Rēzeknes NBJSS
1
1Tvardovskis Igors
    30Ionins Jurijs
      3Bērziņš Emīls
        16Aleksandrovičs Rihards
          20Narovskis Jevgeņijs (C)
          • 68'
          • 75'
          8Romanovs Endijs
          • 72'
          12Lukjanovs Oļegs
            5Berjoza Deniss
            • 6'
            9Girja Konstantīns
            • 46'
            9Jegorovs Igors
            • 46'
            21Koržeņevskis Armands
            • 43'
            11Malecs Maksims
              23Siņicins Vadims
                15Višņakovs Vjačeslavs
                • 65'
                11Lazdovskis Sergejs
                • 66'
                • 79'
                • 88'
                • 89'
                13Jermolajevs Vjačeslavs
                • 60'
                13Maļinovskis Pāvels
                • 46'
                20Prokofjevs Vasilijs
                  6Koroļovs Ruslans
                    2Orlovs Deniss (C)
                    • 16'
                    44Udalovs Aleksejs
                      6Lavrenovs Maksims
                        Rezervisti
                        34Soms Edgars
                        • 89'
                        17Štekels Edvards
                        • 60'
                        17Romanovskis Aivis
                        • 46'
                        7Kondrats Sergejs
                        • 65'
                        10Rasčevskis Arnis
                        • 46'
                        4Mironovs Vadims
                          8Čevers Gatis
                          • 75'
                          12Marjanovs Aleksandrs
                            10Kurmeļovs Oļegs
                            • 46'
                            19Pudniks Kaspars
                            • 72'
                            Galvenais treneris
                            Boroduļins Aleksandrs
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                            1 tiesneša asistents: Stankevičs Evalds
                            2 tiesneša asistents: Jermolajevs Anatolijs