LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2.līgas 2.posms 2017 B Grupa

1. kārta, 13/10/2017 13:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 30
LDZ Cargo/DFA
3
FK Karosta
1
12Dmitrijevs Andrejs
    1Mazūrs Mārcis
      19Ostrovskis Pāvels
        3Otaņķis Agris
          5Catlakšs Aigars
            9Grasis Gustavs
            • 46'
            8Macuks Aleksandrs
              18Lākutis Ivo
              • 51'
              • 65'
              21Kozlov Dmitry
              • 13'
              • 43'
              • 64'
              15Ķepals Norans
                11Halimons Jurijs
                • 90'+2'
                7Bernāts Helvijs Klāvs
                • 55'
                3Koļcovs Pāvels (C)
                  11Skripko Ivo (C)
                  • 77'
                  15Borisovs Dmitrijs
                  • 80'
                  10Stepanovs Vladimirs
                    7Raščevskis Ričards
                    • 46'
                    4Reguzovs Jānis
                    • 42'
                    • 90'+3'
                    13Radevičs Jans
                      8Dobelis Nauris
                      • 69'
                      4Ziziļevs Mihails
                        6Gluško Ivans
                          Rezervisti
                          1Skrupskis Vladislavs
                            16Sērmoliņš Daniels
                            • 46'
                            16Ryzheuski Pavel
                            • 64'
                            2Jermoļenko Vladislavs
                            • 69'
                            6Aksjonovs Pāvels
                              13Maisiņš Reinis
                              • 77'
                              14Karačkovs Arvis
                              • 80'
                              5Lībeks Kristers Daniels
                              • 55'
                              • 82'
                              9Lomako Dmitrijs
                              • 90'+2'
                              14Rozentāls Kristians
                              • 65'
                              2Staško Artjoms
                                10Rimkus Vits
                                • 46'
                                • 60'
                                Galvenais treneris
                                Ziziļevs MihailsPocjutis Rolands
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                1 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                                2 tiesneša asistents: Bondars Viktors
                                Ceturtais tiesnesis: Caune Ivars
                                Tiesnešu inspektors: Mileika Aleksejs