LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Latvija kauss 2017 4.posms

2. kārta, 18/02/2018 15:00

Daugavpils Olimpiskais centrs, Daugavpils
Skatītāju skaits: 550
LDZ Cargo/DFA
3
New Project Tente
2
12Dmitrijevs Andrejs
    27Nedbaļskis Vitālijs
      1Solims Aigars
        21Poklikajevs Aivis (C)
          6Macuks Aleksandrs
          • 36'
          23Vasiļjevs Maksims
            14Ciršs Māris
              7Šarovs Lavrentijs
                17Kirijenko Andrejs
                  13Sīpols Mārtiņš
                  • 4'
                  15Volkovs Vladimirs
                    22Lavrenovs Aleksejs
                    • 11'
                    8Bērziņš Emīls
                      20Oļeškovs Sergejs
                        7Raščevskis Ričards
                        • 15'
                        11Diakvnishvili Giorgi
                          4Kozlov Dmitry
                            25Solomevičs Romāns
                              13Radevičs Jans
                                14Molčanovs Marks
                                  5Catlakšs Aigars
                                  • 11'
                                  15Macuks Juris
                                    9Iļjahovs Sergejs
                                      5Stepaņuks Grigorijs
                                        3Koļcovs Pāvels (C)
                                        • 16'
                                        17Bobrovs Mihails
                                        • 26'
                                        10Halimons Jurijs
                                        • 6'
                                        • 7'
                                        2Neverovskis Maksims
                                          Galvenais treneris
                                          Ziziļevs MihailsOsins Aleksandrs
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Pirmais tiesnesis: Bačuks Andris
                                          Otrais tiesnesis: Bogdanovs Dmitrijs
                                          Trešais tiesnesis: Bondars Viktors
                                          Tiesnešu inspektors: Jermolajevs Anatolijs
                                          Laika ņēmējs: Grīslis Gints