LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA 1.līga 17/18 Austrumu konference

2. kārta, 18/11/2017 18:00

Daugavpils Olimpiskais centrs, Daugavpils
Skatītāju skaits: 180
LDZ Cargo/DFA
7
Rēzeknes FA/BJSS
1
12Dmitrijevs Andrejs
    1Solims Aigars
      1Skrupskis Vladislavs
        20Romansevičs Oskars
          15Volkovs Vladimirs
            4Sviklis Romāns
              7Raščevskis Ričards
                23Valters Renāts
                  5Catlakšs Aigars
                  • 10'
                  25Solovjovs Deniss
                    3Koļcovs Pāvels
                      11Karačkovs Arvis
                      • 17'
                      14Lomako Dmitrijs
                        6Aksjonovs Pāvels
                          11Dobratuļins Ņikita
                          • 13'
                          18Galajs Armands
                            18Ciršs Māris
                              19Belovs Dmitrijs
                                9Iļjahovs Sergejs
                                  13Ivenkovs Pēteris
                                    8Macuks Aleksandrs
                                      15Sprukts Žanis
                                        19Ostrovskis Pāvels
                                          5Staško Artjoms
                                            13Radevičs Jans
                                            • 4'
                                            • 4'
                                            • 27'
                                            7Rogozins Andrejs
                                            • 7'
                                            4Kozlov Dmitry
                                            • 21'
                                            • 27'
                                            17Vjalkins Edgars
                                              Galvenais treneris
                                              Ziziļevs MihailsKurbatovs Kirils
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Pirmais tiesnesis: Caune Ivars
                                              Otrais tiesnesis: Jermolajevs Aleksejs
                                              Trešais tiesnesis: Bovins Edvards