LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Ziemeļaustrumi

4. kārta, 03/06/2018 18:00

Ludzas stadions "Vārpa", Ludza Municipality
Skatītāju skaits: 35
Ludzas NSS
4
Balvu Sporta centrs
6
61Kairovs Maksims
  • 16'
1Polis Deins
    6Bulinskis Rinalds
    • 82'
    4Saliņš Daniels
    • 10'
    • 12'
    5Laganovskis Vesris Mārtiņš
      20Sņegovs Vadims
      • 35'
      • 90'+2'
      9Meikulāns Arturs
        8Sņegovs Aleksandrs
          10Timofejevs Radions (C)
            22Zušs Artūrs
            • 46'
            7Ozoliņš Kirils
            • 13'
            • 31'
            5Kokorevičs Ņikita
            • 80'
            8Železņakovs Nikita
            • 46'
            15Zaharāns Ingus (C)
            • 63'
            4Jansons Romans
            • 65'
            9Lielbārdis Egīls
            • 15'
            • 20'
            • 62'
            21Aleksandrovs Gustavs
            • 46'
            3Saliņš Kristaps
              19Arbidāns Armands
              • 77'
              10Vaskis Ģirts
              • 90'+3'
              14Jelagovs Ņikita
                17Dokāns Raivis
                  Rezervisti
                  97Tereško Kristaps
                  • 16'
                  12Zelčs Kristers
                    13Kolosovs Edgars
                    • 82'
                    21Dokāns Gvido
                    • 80'
                    17Gabranovs Guntars
                    • 65'
                    • 73'
                    2Ambarovs Ričards
                    • 46'
                    • 70'
                    11Kovaļenko Viktors
                    • 77'
                    18Garais Maksis
                      16Morozovs Kristiāns
                      • 46'
                      19Gabranovs Oskars
                      • 62'
                      15Stripkāns Aleksandrs
                      • 46'
                      • 53'
                      Galvenais treneris
                      Zakarītis Jānis
                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                      Galvenais tiesnesis: Razumejevs Leonids
                      1 tiesneša asistents: Bondars Viktors
                      2 tiesneša asistents: Grīslis Niks