LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

13. kārta, 07/07/2018 14:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 50
Monarhs/Flaminko
1
FK Salaspils / SK Kengaroos
3
1Lukoņins Vladimirs
    1Prokopenko Vadym (C)
      82Tarasenko Pāvels
        22Guļenko Konstantins
          9Kravčenko Oļegs
          • 62'
          15Frolovs Valērijs
          • 33'
          86Blankenfelds Artūrs
          • 90'+5'
          21Kozlovskis Artjoms
          • 39'
          25Grigjans Vladislavs
            5Mukhovykov Anton
            • 69'
            14Priedēns Kristaps
            • 36'
            • 46'
            8Kuba Maksym
            • 55'
            81Travkins Sergejs
            • 72'
            3Marynchuk Denys
            • 90'+2'
            20Skibjuks Dmitrijs
            • 82'
            16Miheikins Aleksandrs
            • 60'
            13Golovizins Viktors
            • 90'+4'
            23Usmanovs Aleksandrs
              18Kļimovs Aleksandrs
                89Miņins Vjačeslavs
                  11Zolotarjovs Dmitrijs (C)
                    11Iaroslav Sokol
                    • 30'
                    • 45'
                    Rezervisti
                    15Sovtuss Sergejs
                      12Vaivods Raivo
                        10Veinbergs Vitālijs
                        • 72'
                        17Kuprijanovs Vadims
                        • 33'
                        • 62'
                        2Bikovskis Deniss
                        • 82'
                        9Pavlov Philipp
                        • 55'
                        4Prohorovs Dmitrijs
                          7Rodionovs Maksims
                          • 62'
                          • 88'
                          33Pučko Sergejs
                            20Siliņš Alens
                            • 39'
                            88Zeņkovs Aleksandrs
                            • 46'
                            • 81'
                            10Miheikins Igors
                            • 60'
                            2Panfilovs Aleksejs
                              Galvenais treneris
                              Marozovs BorissBenskis Aleksandrs
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                              1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                              2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs