LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

12. kārta, 03/09/2018 18:45

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 150
Monarhs/Flaminko
3
Ghetto FC / Gvatar
3
1Lukoņins Vladimirs
    1Grunte Oskars
      18Kļimovs Aleksandrs
        5Kuršs Maksims
          11Zolotarjovs Dmitrijs (C)
            19Grablovskis Raitis
            • 59'
            13Golovizins Viktors
            • 54'
            11Rožkovskis Romāns
              25Grigjans Vladislavs
              • 71'
              9Eivazovs Beiraks
              • 56'
              20Skibjuks Dmitrijs
                77Zabarovskis Konstantīns
                  82Tarasenko Pāvels
                    10Martins Eduards
                      92Dzelzkalējs Raitis
                      • 24'
                      • 49'
                      • 76'
                      25Rimkus Vlads
                      • 56'
                      44Kazura Jevgēņijs
                        27Daniljans Artašess
                        • 76'
                        15Sovtuss Sergejs
                        • 46'
                        91Loginovs Artjoms (C)
                        • 5'
                        • 81'
                        88Zeņkovs Aleksandrs
                        • 19'
                        • 19'
                        • 84'
                        33Usovs Aleksandrs
                        • 64'
                        Rezervisti
                        93Sīlis Reinis
                          22Ivanovs Kirils
                            4Prohorovs Dmitrijs
                            • 54'
                            15Ibragimovs Asifs
                            • 76'
                            22Zagladovs Vadims
                              34Smirnovs Kirils
                              • 56'
                              9Kravčenko Oļegs
                              • 46'
                              23Šeptuns Iļja
                                3Brižaņs Vadims
                                • 71'
                                7Cvetanovičs Romens
                                • 56'
                                • 86'
                                70Rosoha Aleksejs
                                • 76'
                                13Bairamovs Elmārs
                                  33Pučko Sergejs
                                  • 84'
                                  8Borovikovs Vadims
                                  • 59'
                                  Galvenais treneris
                                  Marozovs BorissKuļikovs Ņikita
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                  1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                  2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs