LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 18/19

10. kārta, 28/11/2018 21:45

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 40
New Project
1
FK Nikars
9
40Suranovs Gļebs
    16Boroda Eduards
      21Poklikajevs Aivis (C)
        20Šķesters-Kambals Renārs
          22Lavrenovs Aleksejs
            14Matjušenko Germans
              19Kručeks Dmitrijs
                13Korovins Ņikita
                  24Šilings Ēriks
                    5Zabarovskis Konstantīns
                      15Šimanovskis Romāns
                        9Koļesņikovs Artjoms
                        • 19'
                        10Semjonovs Viktors
                          18Baklanovs Andrejs
                            25Solomevičs Romāns
                              12Boroda Roberts
                                11Diakvnishvili Giorgi
                                • 16'
                                4Arhipovs-Prokofjevs Jurijs
                                  2Neverovskis Maksims
                                    3Isajevs Maksims
                                      23Rubenis Edgars
                                        8Zolotuhins Sergejs
                                          7Seņs Maksims (C)
                                          • 1'
                                          • 6'
                                          • 7'
                                          • 16'
                                          • 21'
                                          • 34'
                                          • 38'
                                          19Bojārs Mārtiņš
                                          • 27'
                                          Galvenais treneris
                                          Osins AleksandrsAlves Duarte Orlando Francisco
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Pirmais tiesnesis: Borisevičs Eduards
                                          Otrais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                          Trešais tiesnesis: Levaškevičs Vitālijs
                                          Tiesnešu inspektors: Babickis Pjotrs
                                          Laika ņēmējs: Stukovs Uldis