LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18

18. kārta, 13/02/2018 19:30

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 87
New Project Tente
1
FK Nikars
15
40Suranovs Gļebs
    1Astrahancevs Antons
      27Nedbaļskis Vitālijs
        16Nerets Kaspars
          17Bobrovs Mihails
            11Avanesovs Igors
              11Diakvnishvili Giorgi
              • 13'
              10Gomes Silveira Rodrigo
              • 5'
              • 17'
              • 39'
              13Sīpols Mārtiņš
                19Soares Alves Nunes Marcelo
                • 6'
                • 30'
                14Molčanovs Marks
                  7Seņs Maksims
                  • 6'
                  • 15'
                  • 28'
                  5Stepaņuks Grigorijs
                    6Alves De Sousa Edigleuson
                    • 3'
                    20Oļeškovs Sergejs
                      9Koļesņikovs Artjoms
                      • 20'
                      24Šilings Ēriks
                        8Jerofejevs Artūrs
                        • 34'
                        2Neverovskis Maksims
                        • 1'
                        17Zabarovskis Dmitrijs (C)
                          22Lavrenovs Aleksejs (C)
                            5Ikstens Oskars
                              19Kručeks Dmitrijs
                                2Pastars Jānis
                                • 7'
                                • 21'
                                23Vasiļjevs Maksims
                                  18Baklanovs Andrejs
                                  • 19'
                                  7Šarovs Lavrentijs
                                  • 26'
                                  14Matjušenko Germans
                                    Galvenais treneris
                                    Osins AleksandrsAlves Duarte Orlando Francisco
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Pirmais tiesnesis: Borisevičs Eduards
                                    Otrais tiesnesis: Utināns Andris
                                    Trešais tiesnesis: Ivušins Jurijs
                                    Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo
                                    Laika ņēmējs: Jacevičs Igors