LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 B apakšgrupa

1. kārta, 02/04/2018 12:00

Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk., Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 20
Ogres NSC
6
BSSC Ikšķile
1
1Deksnis Ričards
    1Meļņikovs Renārs (C)
      18Paškovičs Vladimirs (C)
        23Šķeltiņš Dzintars Ralfs
        • 21'
        13Kvašņins Vjačeslavs
          8Vītiņš Emīls
            50Līvs Dāvis
            • 18'
            • 30'
            • 34'
            • 59'
            20Boldāns Toms
              17Maksimovs Markuss
                32Jermolajevs Artemijs
                  21Minkevičus Marks
                  • 23'
                  77Kļavis Mārtiņš
                    11Zavadskis Edvards
                      55Štāls Raivo
                        9Girvičs Rojs Eduards
                          27Pavlovs Marks
                            5Andersons Kaspars
                              10Grāvelis Miks
                                88Zvirgzdiņš Roberts
                                  21Maurmanis Edgars
                                    16Ansulis Juris
                                      88Guslens Reinis Andrejs
                                        70Beitāns Mareks Ritvaldis
                                          13Sidorovičs Kņuts
                                            19Gapejevs Daniils
                                              17Bedrītis Ēriks Bernhards
                                                12Labanovs Kristians
                                                • 50'
                                                30Barkāns Rūdolfs
                                                  24Traškovs Maksims
                                                    14Apinis Rūdolfs
                                                      3Jasvins Ņikita
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Cīrulis Jānis